MY LITTLE PONY ROLEPLAY FORUM

Opis forum


#1 2013-02-09 18:49:20

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Drzewny domek Scribble Storm

Domek Scribble to niewielki drewniany prostopadłościan, wybudowany na starym, grubym dębie na skraju lasu. Jak na domek na drzewie jest dość duży, posiada nawet niewielką więżyczkę wystającą ponad koronę wiekowego drzewa.
Ciekawą cechą domku jest to, że ma tylko jedną sznurkową drabinę, spuszczaną na dół dla ewentualnych nielatających gości. Na piętro dostać się można po tej samej drabince, wymaga to jednak jej przewieszenia. Scribble nie potrzebuje tego - jest pegazem i zwyczajnie wlatuje tam. Wejście do domku też jest nietypowe; nie ma drzwi, jest klapa w podłodze w jednym z rogów.
Domek składa się z pięciu pomieszczeń - przedpokoju, kuchni, sypialni, i pomieszczenia na piętrze, które od biedy możnaby nazwać biurem, gdyby nie panujący w środku chaos, a także "szafy", jak właścicielka nazywa nieduże pomieszczenie bez okien, wypełnione różnymi rzeczami i ubraniami.
Scribble większość czasu spędza samotnie w swoim "biurze", bazgrając, ale chętnie przyjmuje gości.
Klaczka mieszka tu sama, od kiedy jej rodzice i brat zaginęli. Towarzystwa dotrzymuje jej jedynie szaro-biała kotka imieniem Scratch.
____________________________

[Scribble Storm]

*Wróciła z kawiarni. Zajrzała do sypialni, aby znaleźć Scratch śpiącą twardo na jej łóżku. Nie chcąc jej budzić, poleciała na piętro, uniosła magicznie swój ołówek i zaczęła rysować, zapominając o całym świecie*

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 15:59:10)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#2 2013-02-21 10:03:47

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*puka do drzwi*


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#3 2013-02-22 01:18:51

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

[nie wiem, jak pukasz do drzwi, skoro mam tylko klapę w podłodze i to dość wysoko nad ziemią, ale niech będzie]
*Nagle budzi się z transu w który wpadła, rysując. Sfruwa na dół i ostrożnie, podejrzliwie uchyla klapę w podłodze. *
Umm... Dzieńdobry?

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 15:59:27)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#4 2013-02-24 15:03:02

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*Mówi szybko i niedblae*
Dziń Dobry! Mam dla pani ciasto które pani zamówiła 2 tygodnie temu w cukrowym kąciku!
Pani... *patrzy na mały świstek papieru* S.. s.. Sweet Adventures, tak?
Pani Adventures, jeśli mogę się tak do pani zwracać, ja osobiście przepraszam, że pani zamówienie
trochę późno doszło, bo to moja wina. Gdy próbowałam zjeść ciasteczko z powietrza to przeróciłam książeczkę z zamówieniami, a książka wylądowała na półce z książkami kucharskimi, które spadły na dzienniku pani Cheerilee, <bo była wtedy w cukrowym kąciku> który spadł do kosza. Więc trochę to trwało zanim pozbierałam wszystkie karteczki, przy okazji Pani Cake mnie ochrzaniła 7 razy, ale to nic. Bałam się że mnie wyleje. Ale zaniosłam pani to ciasto
Cukru pudru?


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#5 2013-02-24 15:58:53

Scarlet Guardian

Szefowa

Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 71
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

@Up : Jak to możliwe, że jesteś tu i w kawiarni jednocześnie? Zanim zaczniesz pisać w drugim dziale, w tym piszesz *wychodzi* . Jeśli masz dwie postacie na jednym koncie - prosiłabym o dopisywanie na początku imienia owej postaci.

Offline

 

#6 2013-02-24 17:31:48

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

*Oniemiała przygląda się klaczy. Po chwili zdaje sobie sprawę, że wgapia się w nią od dobrej chwili więc odpowiada z zakłopotaniem* P-przepraszam, to pomyłka... Nie nazywam się Sweet Adventures. I nie zamawiałam żadnego ciasta.
*Zaintrygowana szybkością, z jaką klacz wyrzuca z siebie słowa, sfruwa z drzewa, uśmiechając się przyjaźnie.*
Nazywam się Scribble Storm. *Nieśmiało podaje nieznajomej kopytko*

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 15:59:50)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#7 2013-02-25 15:20:32

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*Uśmiecha się nieśmiało, podaje kopytko* Ekhm... jestem Sunny Song. Miło mi cię poznać, lubię poznawać nowe kucyki! *rozgląda się po pomieszczeniu* Twój dom jest taki.. nietypowy!
*wolno stąpa po domku wszystko oglądając.* Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli zostanę z tobą przez chwilkę. Jestem zmęczona po całym dniu biegając z zamówieniami, ciężkie jest życie bez skrzydeł i bez rogu... Chętnie bym coś zjadła.


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#8 2013-02-25 18:21:59

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

*Zaskoczona tym, jak klacz znalazła się w jej domku przgląda się jej uważnie. "Czyżby brała jakieś lekcje od Pinkie Pie? Jakby nie patrzeć, mieszkam jakieś 2 metry nad ziemią..." myśli, przypominając sobie jednak zwyczajowe zachowanie różowej klaczy, którą zdarzyło jej się poznać dawno temu, ignoruje tę dziwną teleportację i wprowadza Sunny do kuchni.*
Jasne, usiądź sobie, nie mam nic przeciwko. Chcesz może babeczkę? *Przeszukuje kilka szafek, przypominając sobie o babeczkach, które upiekła tego ranka. Wyjmuje w końcu talerz z kilkoma z nich i stawia na stole* A może chcesz się czegoś napić?

*W międzyczasie, mała szara kotka o białych łapkach, brzuchu, pyszczku i końcu ogona, obudzona z drzemki rozmową wychodzi z sypialni łasząc się swoim zwyczajem o wszystko na swojej drodze i z ciekawością obwąchuje kopytko Sunny Song, wpatrując się w nią swoimi wielkimi, szmaragdowymi oczami*

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 16:00:06)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#9 2013-02-25 20:08:37

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*Zauroczona gościnnością klaczki,  i babeczkami nie zwróciła uwagi na kotkę* Mmm.. babeczki! Uwielbiam babeczki, no może nie tak jak żelki ale jednak. A do picia poproszę wodę. *nagle zeskakuje z krzesła, głosno krzyczy, przeracając babeczki* Oh, oh nie chciałam! Przepraszam! Po prostu coś mnie połaskotało po kopytku, i.. i... ja tak mam w zwyczaju, że głośno krzyczę... po prostu tak mam... Przepraszam! Posprzątam to! *spogląda na kotkę* Aah, to ty mnie połaskotałaś mała kici-mordko! Ładna. Jak ma na imię? Też mam zwierzątko, dokładniej psa, czeka na mnie w domku.
*próbuje postawić babeczki, ale jedna z nich ląduje na podłodze*
Oh!! Jestem taką niezdarą! Przepraszam!!!


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#10 2013-02-25 20:21:52

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

*Z uśmiechem idzie nalać Sunny Song szklankę wody, ale gwałtownie przystaje i odwraca się słysząc krzyk*
Naprawdę nic się nie stało. *Uspokaja gościa po czym z przyzwyczajenia unosi lewe przednie kopytko i magią ustawia babeczki, po czym zwraca się do kotki* Scratchie, skąd się tu wzięłaś? Nie widziałam, jak weszłaś! *Z uśmiechem drapie lekko kotkę po głowie* Nazywa się Scratch... Nie dlatego, że drapie, tylko na cześć mojej bardzo, bardzo, bardzo bardzo bardzo dalekiej kuznki Vinyl Scratch.

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 16:00:23)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#11 2013-02-25 20:44:15

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*patrzy z zaciekawieniem na Sribble* Faktycznie, macie podobne grzywy!
Ja kiedyś znałam Vinyl, ale to bardzo, bardzo dawno.
Hej, może zapoznamy swoje zwierzaki ze sobą..kiedyś?
Ja za chwilkę muszę iść, w końcu, cały dzień w domu bez zabawy i wychodzenia na siku na pewno zrobi coś złego ze Rufim...


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#12 2013-02-26 00:31:07

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

Hmm... Nie wiem, Scratch wydaje się nie przepadać za psami... Chociaż różnie bywa, może się polubią.
No cóż, szkoda że musisz już iść. *Zastanawia się chwilę* Hej, może chcesz wziąć trochę babeczek ze sobą? Upieklam ich całkiem sporo i nie wiem, czy sama dam radę je wszystkie zjeść...

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 16:00:37)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#13 2013-02-26 15:02:05

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

*uśmiecha się* hah, no pewnie! Bardzo ci dziękuję ^^ Jeśli chciałabyś się ze mną spotkać, to pamiętaj, że codziennie w parku miejskim o 18 spaceruję z psem. Mieszkam niedaleko stacji Friendship Express Train i parku. Do zobaczenia! *już ma wychodzić, ale nagle się zatrzymuje* Hej, może zostawię ci trochę tego ciasta? Wątpię, że niejaka Sweet Adventures przypomni sobie o swoim cieście...

Ostatnio edytowany przez SSrejmania (2013-02-26 20:54:12)


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

#14 2013-02-26 18:16:03

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

*pakuje trochę babeczek* Nie ma za co ^^
*Pośpiesznie notuje podane informacje na karteczne na lodówce, używając magii, bo wie, że inaczej zapomni o nich pięć minut później*
Pewnie, bardzo dziękuję! *bierze trochę ciasta*

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-02-27 16:00:50)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

#15 2013-02-26 20:55:35

 SSrejmania

Użytkownik

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 54
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

Jeszcze raz dziękuję za gościnność i babeczki ^^ Pa Scribble *przytula klaczkę*

Do zobaczenia wkrótce!

*wychodzi*


"Jeśli coś robisz, rób to na 100%
No chyba, że oddajesz krew"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grafa-cs.pun.pl www.travian.pun.pl www.flirciarze.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.casimirus.pun.pl