MY LITTLE PONY ROLEPLAY FORUM

Opis forum


#16 2013-02-26 23:37:00

Scribble Storm

Użytkownik

Skąd: w sercach wszystkich ludzi
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 105
Punktów :   

Re: Drzewny domek Scribble Storm

[Scribble Storm]

Nie ma za co Pa!

*Głaszcze Scratch po głowie, głośno myśląc* Może powinnam jeszcze gdzieś pójść... Jakby nie patrzeć, siedziałam to sporo czasu, rysując... *leci na górę, zabierając kotkę ze sobą. Na górze jest niesamowity bałagan, kartki są wszędzie* Może wypadałoby tu posprzątać najpierw... Albo nie, komu to potrzebne Chodźmy się przejść *bierze swoją jasnożóltozieloną torbę, wrzuca do środka ołówek tego samego koloru i zeszyt. Następnie z kotką na grzbiecie sfruwa z drzewa i leci do miasta*




[Scribble Storm]

*Wchodzi*
*Scratch zeskakuje z jej grzbietu i pędzi do sypialni, gdzie wskakuje na łóżko i układa się do snu*
*Scribble idzie do kuchni i rysuje portret jednej z babeczek stojących wciąż na stole, po czym znudzona frunie do swojego "biura", bierze z biurka pierwszą lepszą książkę (nieszczęśliwym zrządzeniem losu ma ona tytuł "Cupcakes"), po czym wnikliwie przegląda jej treść, zastanawiając się, czemu autor to coś w ogóle napisał, co jakiś czas odrywając się od lektury by nabazgrać jakiś zainspirowany ową powieścią bazgroł*

Ostatnio edytowany przez Scribble Storm (2013-03-10 22:32:59)


miłość muzyka i pasja, oto ja, jest 2016, czemu tu jestem
Kieruję 2 postaciami: Scribble Storm i Misty Voice.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa9.pun.pl www.proanamotyle.pun.pl www.vbc.pun.pl www.tyskie.pun.pl www.tibiatower.pun.pl