MY LITTLE PONY ROLEPLAY FORUM

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-02-09 02:27:10

Scarlet Guardian

Szefowa

Zarejestrowany: 2013-02-08
Posty: 71
Punktów :   

Ten kucyk przypomina mnie, bo....

...No właśnie, który kucyk z głównej 6 przypomina Was? Dlaczego?

Jeśli chodzi o mnie, bez wahania wskażę Pinkie Pie i Rarity. Dlaczego? Pinkie Pie, bo to rozwrzeszczane, imprezujące i szalone,  a Rarity, cóż - bez ogródek powiem tak - nie wyjdę do osiedlowego sklepu bez makijażu. Nie wyjdę na spacer bez makijażu. Ja po prostu MUSZĘ dobrze wyglądać, choćbym miała iść do szaletu...

Offline

 

#2 2013-02-09 10:44:38

Rozzy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ten kucyk przypomina mnie, bo....

Hmm...jeśli się tak nad tym zastanowić, to mogę stwierdzić, że jestem tak bardzo unikatowa, że mam cechy każdej z Mane 6. Mam upór Applejack oraz jestem szalonym stworzonkiem jak Pinkie Pie x3. Mam rozumowanie jak Twilight: Wszystko co zrobię po prostu MUSI być perfekcyjnie, inaczej dostaję jobla. Jeśli chodzi o wybór ubrania i kolory kontrastujące jestem wykapaną Rarity. Mimo to nienawidzę spódnic. Chodzę z głową w chmurach. I jak poznam nowych ludzi, to jestem baardzo nieśmiała zupełnie jak Fluttershy.


Nieokreślona osoba, robiąca nieokreślone rzeczy x3

Offline

 

#3 2013-02-09 16:14:58

 Shinya

Użytkownik

Call me!
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Ten kucyk przypomina mnie, bo....

Najwięcej mam chyba z Pinkie Pie ^^ tak samo jak ona jestem wesoła i szalona za to nie zbyt lubię imprezy.


http://catkotek.deviantart.com/
(>^.^)> *hug* <(^.^<)

Offline

 

#4 2013-02-09 18:07:16

 Black Melody

Użytkownik

45760736
Skąd: Equestria
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Ten kucyk przypomina mnie, bo....

Hmm... Trochę mam podobne cechy do Rozzy, ale co tam XD
Na pewno jestem podobna do Fluttershy, a głownie dlatego, gdyż jestem nieśmiała.
Później będzie RD - nigdy nie założę spódnicy ani nic co jest jakieś wyjątkowo dziewczęce :I
Jednak co do wyboru ubrań i fryzury, to pasuję do Rarity.
Z TS chyba nic nie mam ;-;
Pinkie Pie - Lubię imprezy i spotkania z przyjaciółmi, a czasami mi odwala..."czasami"? Mi zawsze odwala XDD
AJ - a z niej również nic nie mam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl www.casimirus.pun.pl www.flirciarze.pun.pl www.travian.pun.pl www.pokegra.pun.pl